Členové ekotýmu

Adéla

Chodím do 4. třídy a v ekotýmu pracuji 3. rokem, abych pomáhala naší škole. Baví mě zkoumat, jezdit na koni, hrát házenou. Navštěvuji kroužek mažoretek. Nemám ráda, když prší. Ve třídě mě baví malování a vyrábění. Pochutnám si na sushi, ale nemám ráda koprovou omáčku.

Klára

Chodím do 4. třídy a v ekotýmu jsem již 3. rokem. Ráda sportuji, rybařím, maluji, čtu a něco vyrábím. V přírodě ráda sbírám různé kamínky i další přírodniny. Chodím na mažoretky, hraju na flétnu. Ve škole mě zajímá matematika. Mám ráda ovoce, rodinu a knížky. V ekotýmu jsem, abych mohla pomáhat přírodě.

Eliška

Chodím do 4. třídy a v ekotýmu jsem 3. rokem, protože chci pomáhat naší škole. Baví mě jezdit na koni, chodit na procházky se psem. Navštěvuji kroužek mažoretek. Ráda čtu knihy o koních. Nemám ráda ryby a houby. Nejvíc mi chutná pizza.

Marek

Chodím do 4. třídy a v ekotýmu jsem 2. rokem. Baví mě sportovat, chodím na tréninky fotbalu, zpívání. Můj nejoblíbenější předmět je tělocvik. V televizi mám rád komedie. Rád cestuju, jezdíme s rodiči na výlety. Nechutná mi ananas. Moje nejoblíbenější jídlo je svíčková. Do ekotýmu jsem se přihlásil, protože mě to baví a chtěl jsem zažít něco nového.

Pavel

Chodím do 5. třídy a do ekotýmu 2. rokem. Baví mě sportování, navštěvuji kroužek lukostřelby. Ve škole mě baví přírodověda a tělocvik. Rád ochraňuji les a pomáhám rodičům. Nemám rád foukání větru. Nejvíc mi chutná pizza a nemám rád sushi.

Jan

Chodím do 5. třídy a do ekotýmu jsem se přihlásil, protože by mě to mohlo bavit.

Rád chodím na procházky, hraju na babu, jezdím na kole. Nemám rád, když mě někdo uráží. Ve škole mě nejvíc baví přírodověda a tělocvik. Chutná mi sushi. Líbí se mi naše obec Drmoul a že máme rodinný dům.

Elen

Chodím do 2. třídy a v ekotýmu jsem prvním rokem, abych pomáhala naší škole. Baví mě mažoretky a hra na flétnu. Ve třídě mám ráda tělocvik a kreslení. Nejvíc mi chutná řízek a hranolky. Nemám ráda houby.

Tomáš

Chodím do 3. třídy a v ekotýmu jsem prvním rokem. Mám rád přírodu, výlety, svoji rodinu a psy. Nemám rád šikanu, válku a horory. Navštěvuji kroužek plavání, skauty a parkour. Ve škole mám rád český jazyk a matematiku