Setkání ekotýmů KK 3. 4. 2024

Setkání ekotýmů KK

Ve středu 3. dubna se uskutečnilo další setkání ekotýmů KK, které pořádala Ekoškola Březová. Setkali jsme se v Kamenici, kde proběhlo seznámení, prezentace ekotýmu ZŠ Březová. Následovala přednáška ředitele muzea Sokolov pana ing. M. Runda Za poklady Slavkovského lesa. Potom jsme se vydali ke kapli sv. Máří Magdaleny. Žáci utvořili 5 skupin a pustili se na plnění úkolů, které připravil pan K. Doubek z lesní pedagogiky - poznávání stromů, plodů, zvířecích stop, vyhledávání na naučných tabulích, vyplnění testu. Naše zástupkyně Klára, Adéla a Eliška ve skupině s Matějem ze SŠ logistické Dalovice získaly nakonec 3. místo!! Na závěr jsme si prohlédli školu a předali si své poznatky a zkušenosti o Ekoškole.