Informace mateřská škola

ZÁPIS DO MŠ - ROZHODNUTÍ

Všem žádostem o přijetí  bylo vyhověno. Rozhodnutí o přijetí jsou připravena k vyzvednutí v mateřské škole.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ MŠ DRMOUL 2021

1. - 16. července  bude MŠ v provozu

19. července - 31. srpna  bude MŠ uzavřena

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY DRMOUL

ONLINE 1.5 - 15.5. 2021

NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH, NEBO K OSOBNÍMU VYZVEDNUTÍ V MŠ BUDOU V TOMTO OBDOBÍ -

- INFORMACE S PODMÍNKAMI PRO PŘIJETÍ DO MŠ

- ŽÁDOST

- PŘIHLÁŠKA

- GDPR SOUHLAS

VYPLŇTE A NEJPOZDĚJI DO 15.5.2021 VHOĎTE DO SCHRÁNKY NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE.

• INFORMACE K PROVOZU MŠ DRMOUL OD 12.4.2021

• Od 12.4. 2021 mohou mateřskou školu navštěvovat pouze děti s povinnou předškolní docházkou.
  • děti nemají povinnost po dobu pobytu ve školce nosit roušku
  • děti budou v MŠ 2x týdně (pondělí a čtvrtek) testovány. Pokud dítě nastoupí do MŠ jiný den, bude testováno v den nástupu.
  • PRŮBĚH TESTOVÁNÍ:
  • po příchodu do MŠ si děti i rodiče vydezinfikují ruce, vezmou si na nohy návleky či se vyzují a vstoupí do třídy Kuřátek. Prosíme,ať rodiče počítají s tím, že v dny testování se ve školce zdrží minimálně 20 minut.
  • od učitelky obdrží testovací sadu a provedou dítěti test z přední části nosu
  • rodič s dítětem čekají na svém místě po dobu 15 minut na výsledek testu
  • po uplynutí 15 minut test odevzdávají přítomné učitelce
  • pokud je test negativní, rodič odvede dítě do šatny Včeliček a předá učitelce
  • pokud je test pozitivní, odchází dítě s rodičem domů a rodič kontaktuje ošetřujícího lékaře a objedná dítě na PCR testy. Do kolektivu MŠ se může vrátit pouze s potvrzením hygienické stanice o negativním testu.
  • pokud vyjde v pondělí kterémukoliv dítěti  test v MŠ jako pozitivní, provoz pro ostatní děti bude bez omezení, pokud vyjde ve čtvrtek kterémukoliv dítěti test v MŠ jako pozitivní, učitelky kontaktují rodiče ostatních dětí a ti si děti vyzvednou. Provoz školky se přeruší do doby výsledku PCR testu pozitivně testovaného dítěte.

• do MŠ je nutné přivést dítě nejpozději v 7:45

INFORMUJTE, PROSÍM NEJPOZDĚJI DO PÁTKU 9.4. 2021 DO 15:00 FORMOU SMS NA TEL. ČÍSLO 775871246 ZDA VAŠE DÍTĚ BUDE NAVŠTĚVOVAT MŠ.

ÚŘEDNÍ HODINY V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Pokud budete potřebovat vyzvednout si věci, pracovní listy, časopisy, potvzení , donést vypracované úkoly, apod. budeme fyzicky přítomny v mateřské škole každé pondělí a pátek 13.00 - 15.00 a středu 15.00 - 17.00

!!!DŮLEŽITÉ!!!

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že pro předškolní děti je vzdělávání distančním způsobem povinné, je nutné evidovat jejich účast na vzdělávání. Účast dětí budeme posuzovat přiměřeným způsobem podle zapojení do vzdělávacích aktivit v průběhu týdne. Prosíme proto, posílejte nám vypracované úkoly zpět na školkový e-mail:

ms-drmoul@seznam.cz

v hlavní záložce je nově odkaz na předškoláci offline, kam jsou přemístěny staré úkoly a budou vkládány nové.

Z NAŘÍZENÍ VLÁDY JE MATEŘSKÁ ŠKOLA OD 1.3. DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA.

OŠETŘOVNÉ

Žádost o ošetřovné škola nepotvrzuje. Formulář naleznete na stránkách ČSSZ ČR.  Na formuláři - žádosti o ošetřovné - vyplní prohlášení o uzavření zařízení žadatel sám.

Milí rodiče, potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění vyživovaného dítěte v mš za období roku 2020 je pro vás připraveno v mateřské škole. Pokud jej potřebujete uplatnit při podávání daňového přiznání, přijďte si jej vyzvednout po předchozí telefonické domluvě.

v odkazu předškoláci offline jsou vkládány nové úkoly na vypracování.

Pokud máte MOŽNOST, poŠLETE VYPRACOVANÉ ÚKOLY na e-mailovou adresu MS-DRMOUL@SEZNAM.CZ, POKUD TUTO MOŽNOST NEMÁTE, PŘINESTE JE v úřední dny nebo vhodte podepsané do schránky na vrátkách MŠ,  AŤ SE MOHOU ZALOŽIT DO JEJICH PORTFOLIA. dĚKUJEME.
prosíme, ať úkoly vypracovávají děti samostatně.

KUŘÁTKA :)
DOPIS KUŘÁTKŮM